כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות
חמישה דברים שלא ידעתם על קורס סקיפרים

חמישה דברים שלא ידעתם על קורס סקיפרים

1. עלות 

יש לא מעט קורסים המיועדים לשעות הפנאי, לפאן ולתענוג. קורס סקיפרים הוא אחד הקורסים המיועדים לשעות הפנאי, המעניק את התועלת הגדולה ביותר מול עלות ההשקעה. כשבוחנים את עלותו החד פעמית של הקורס אל מול התמורה והמיומנות שהוא מקנה – מבינים כי ללא ספק מדובר בעסקה משתלמת. במהלך הקורס תתנסו באינספור שעות השטת היאכטה בפועל, אל מול לימוד תיאורטי מעמיק שיקנה לכם ידע עשיר, ילמד אתכם כיצד להשיט יאכטה, כיצד עובדים בצוות ולימודים נוספים.

2. אורך

ואם חשבתם שהשילוב בין שעות מהנות בלב הים לבין לימוד מעשי ותיאורטי ישאבו מכם זמן רב – טעות בידכם. קורס סקיפרים מעניק מיומנויות לימודיות מהנות בזמן קצר יחסית ומאפשר "לדחוס" בזמן קצר לימודים רבים – מבלי להרגיש עומס או קושי. הלימודים נעשים בקצב שלכם, עם רמת המוכנות שאתם מגיעים אליה ובהתאם לזמן העומד לרשותכם. בהשוואה לקורסים אחרים המיועדים לשעות הפנאי – קורס סקיפרים נחשב לקורס לא ארוך כלל, ביחס לתמורה שהוא נותן. גם אם אתם אנשים עסוקים – עדיין תוכלו לשלב את הפלאז'ר שלכם בקלות ובגמישות שהקורס מאפשר.

3. רשיון

אין ספק שבסופו של דבר קורסים המיועדים לשעות הפנאי נמצאים שם להנאתנו. אנו לא עושים זאת כדי לקבל תעודה, תואר, הסכמה או העלאה בשכר – אלא נטו כי אנחנו רוצים בכך. יחד עם זאת, לצד קורסים רבים שלא מעניקים בסופו של התהליך תעודת גמר, קורס סקיפרים מקנה לכם רשיון מעשי ומאפשר לכם להיות סקיפרים מקצועיים, להשיט יאכטה במיומנות וליהנות מהידע והנסיון החדש שצברתם – בהנאה ובאופן חוקי.

4. פאן וכושר

בניגוד לקורסים אחרים המיועדים לשעות הפנאי שמטרתם היא או הנאה או תועלת כלשהי – קורס סקיפרים משלב את שניהם יחד. במהלך הלימוד תזכו להתנסות באופן מעשי בהשטת כלי השייט, דבר הכרוך בהפעלת השרירים והגוף לתועלת העניין, ודבר הדורש מכם יכולת פיזית. היכולת הזו היא כמובן נרכשת, והיא נעשית לתועלת מסוימת – זאת אומרת, לא תצטרכו לבצע פעולה מסוימת בהשטת היאכטה רק כדי לפתח את שרירי היד שלכם, אך ללא ספק תוכלו ליהנות מרמת כושר משביעת רצון תוך כדי ההשטה המהנה. וזה כל היופי – לעשות משהו שאנחנו אוהבים, ולזכות בתועלת צדדית אך חשובה כתוצאה מכך.

5. כל המשפחה משתתפת!

את היכולות החדשות שרכשתם, את הידע המקצועי והמעשי וכמובן – את הרשיון בפועל, תוכלו לתרגם להנאת המון משתתפים. בין אם אתם תקציבכם מאפשר לכם לרכוש יאכטה משלכם ובין אם אתם שוכרים יאכטה לשימוש חופשי בנמלי השייט השונים, תוכלו לקחת איתכם את המשפחה והחברים ולשתף את כולם בחוויה! אם משווים את קורס הסקיפרים לקורסים אחרים המיועדים לשעות הפנאי, ללא ספק מדובר בתועלת משמעותית המשפיעה על המשפחה כולה ועל המעגל הקרוב והרחוק. בנוסף, תוכלו להרחיב את הרשיון שלכם ולהיות רשאיים להפליג גם מחוץ לגבול הטריטוריאלי של ישראל, מה שיגרום להנאה שלכם להתעצם פי כמה, ותוכלו למתוח גבולות אושר וכיף חדשים – בקלות!

בואו להתנסות בחוויה מהנה וחוויתית שתישאר איתכם לנצח. אנחנו מזמינים אתכם להשתתף בקורס סקיפרים ולקחת חלק במשפחת "סי טיים" המורחבת וליהנות עם כל המשתתפים!

  • חמישה דברים שלא ידעתם על קורס סקיפרים
'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });