כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות
סי טיים – הגיע הזמן לגלות את הים!

סי טיים – הגיע הזמן לגלות את הים!

בבית הספר לשייט "סי טיים" תוכלו ליהנות מכל הטוב שיש לעולם השייט להציע לכם. מטרתו של בית הספר היא להנגיש את עולם השייט לכל מי שמביע התעניינות בנושא ולכל מי שנמשך לתחום, דרך הפלגות נסיון מדליקות, קורסים מקצועיים ואפילו שיוט ברחבי העולם – מוכנים לגלות מה מחכה לכם?

מגוון קורסים

ב"סי טיים" תוכלו להעשיר את ידיעותיכם בעולם השייט בקלות ובהנאה, דרך מגוון רחב של קורסים המחולקים לפי דרגות קושי שונות וזמן משתנה:

1. קורס סקיפרים – מקנה רשיון שייט ואת היכולת להיות סקיפר של יאכטה, לאחר לימוד תיאורטי ומעשי הכולל בתוכו מיומנות טיפול בתקלות, הבנה מטארולוגית, ניווט, ידע טכני ועוד.

2. קורס משיט 30 – קורס הכולל לימוד תיאורטי ומעשי באווירה טובה ועם המון שעות נסיון. בסופו של הקורס תוכלו להשיט יאכטות באורך של עד 24 מטרים ותקבלו תעודת משיט מטעם משרד התחבורה.

3. קורס ליאכטות 7 מטר – מיועד למי שעושה את צעדיו הראשונים בעולם השייט ורוצה להתנסות בחוויה מעצימה ומשחררת. קורס מעשי בלבד בים הפתוח.

4. קורס סקיפרים ביוון – רוצים ללמוד בסטייל? חופי יוון מחכים לכם! בקורס המשלב לימודים חוויתיים וחופים מרהיבים, תוכלו לשלב את כל העולמות יחד.

5. חוגי שייט לילדים – אף פעם לא מוקדם מדי להתחיל ללמוד! בחוגי השייט לומדים להשיט יאכטה, לומדים כיצד לתפקד כאיש צוות ומהם עקרונות השטת כלי השייט.

פלז'ר או ביזנס?

בבית הספר לשייט "סי טיים" מאפשרים לכם להתנסות במגוון רחב של קורסים ולימודים להנאתכם ולצורך לימודי תעודה מסוגים שונים, וגם ליהנות משייט מענג ברחבי הים. כך למשל תוכלו לבחור בהפלגת דייג, הפלגות רומנטיות, הפלגות המיועדות להעשרת ימי כיף וועדי עובדים ואפילו תוכלו לחגוג במסיבת טברנה יוונית כמיטב המסורת – על היאכטה!

שלושה סניפים לבחירתכם

סניפי רשת בתי הספר לשייט "סי טיים" פזורים ברחבי הארץ כדי לאפשר הגעה נוחה ונגישות גבוהה לכל מי שתאב ללמוד את התחום המרתק. תוכלו להגיע אל הסניף שלנו הממוקם במרינה בהרצליה, במרינה תל אביב או אם אתם נוח לכם יותר – במרינה חיפה. כל אחד, בכל מקום יכול ליהנות מהים ומהשטת יאכטה!

יחס אישי – כל הדרך אל התעודה!

לא משנה אם נרשמתם לקורס המקנה לכם בסופו תעודה, אם אתם חלק מקבוצה שמגיעה לשייט בשביל הפאן או שאתם מגשימים חלום של עשרות שנים – אנחנו מעניקים יחס אישי ולבבי לכל אחד, בכל גיל ועם כל רקע. אנחנו מאמינים שכדי לגלות את הים יחד דרך יאכטה, חשוב לעשות זאת באווירה טובה ונעימה ולהשרות רוגע לכל אורך התהליך.

בואו לגלות איתנו את מסתרי הים על גבי יאכטה אקסלוסיבית! מחכים לכם ב"סי טיים"!

  • סי טיים – הגיע הזמן לגלות את הים!
'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });