כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

חדש ובלעדי אצלנו!

חברי המועדון שלנו יכולים לראות את זמינות היאכטות ולבצע הזמנה דרך האתר בכל שעה ומקום מקום. היכנסו לאזור החברים באתר באמצעות המייל והטלפון והזמינו את הפלגה

להפליג בראש שקט

מועדון היאכטות Sea Time הוא משפחה המורכבת מאנשים בעלי אהבה משותפת לרוח ולמפרשים. חברי המועדון מפליגים על היאכטות, אך מעבר לכך יודעים שיש להם תמיד בית חם ומי שדואג להם על הרציף 7 ימים בשבוע. 

אתם באים כדי להפליג נטו, תשאירו לנו את כאב הראש של התחזוקה, הניקיון והדלק. בכל פעם שתבואו תקבלו יאכטה נקייה ומוכנה להפלגה, כך שתוכלו לצאת לים ללא דאגות. מועדון היאכטות Sea-Time  שם לו כדגל את נושא הניקיון והתחזוקה - חשוב לנו שתרגישו תמיד בנוח כמו בבית. חברי המועדון שלנו מקפידים לקחת חלק פעיל בשמירה על היאכטות והציוד ונוהגים להחזיר אותן לאחר ההפלגות כאשר הן נקיות ומוכנות להפלגה הבאה.

איך זה עובד?

לאחר הפלגת הסמכה עם מדריך להכרת היאכטה והנהלים, תוכלו להתחיל להפליג על היאכטות שלנו בתל אביב. ניתן לרכוש כרטיסיית הפלגות קטנה על מנת להתרשם מאיכות המועדון, אך כרטיסייה עם מספר רב של שעות תחסוך לכם כסף וכל שעת הפלגה תהיה זולה יותר. המועדון פעיל 7 ימים בשבוע ו-24 שעות ביממה, בכל שעה שתרצו תוכלו לצאת להפלגה, אפילו בשעות הלילה (לאחר הסמכה לכך). תוכלו גם לשכור את היאכטות להפלגות ארוכות לאורך חופי ישראל למספר ימים, חוויה מיוחדת ומאתגרת שמוסיפה עניין לחברי המועדון.

חוויה משפחתית

חברי מועדון היאכטות Sea-Time מפליגים לרוב עם משפחותיהם. זהו תחביב מיוחד במינו אשר בני כל הגילאים נהנים ממנו במידה שווה. הפלגות רומנטיות בשקיעה, רחצה בים עם הילדים וכוס בירה לאורך חופי תל-אביב הם רק חלק מהבילויים המועדפים על חברי המועדון היאכטות שלנו.

הפלגות העשרה

שייט על סירות מפרש לומדים כל החיים, תמיד יש תחומים נוספים ומיומנויות חדשות לרכוש. מועדון היאכטות Sea-Time מעניק לחבריו הפלגות העשרה מקצועיות, הרצאות וסדנאות לאורך כל השנה. לוח הפעילות החודשי שלנו מפורסם באתר וכל התלמידים וחברי המועדון מוזמנים להצטרף. פעילויות לדוגמה: חוג שייט תחרותי, הפלגות אדם בים, הפלגות לילה עם ירי פירוטכניקה, סדנאות חבלים ועוד ועוד.

הפלגות לחו"ל

הפלגה בינלאומית היא חוויה יוצאת דופן ושונה מכל מה שהכרתם לאורך החוף. 360 מעלות של ים כחול, שמיים מלאים כוכבים ודולפינים  קופצים הופכים את ההפלגה הארוכה לתענוג שלא תשכחו. חברי מועדון השייט שלנו יכולים לקחת חלק בהפלגות בינלאומיות ליוון, טורקיה וקפריסין. לא חסרות הזדמנויות ומי שרוצה פשוט צריך להירשם למועד הקרוב.