כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

מה זו תעודת משיט 30?

קורס סקיפרים לרישיון משיט 30: תעודת סקיפר יכולה להיות תעודה מטעם משרד התחבורה בישראל או תעודה של כל גוף אחר בעולם שמסמיך להשטת יאכטות.

תעודת משיט 30 מטעם משרד התחבורה מאפשרת לכם להשיט יאכטה באורך 24 מטר בהפלגה חופית בארץ ובעולם. הקורס כולל 4 מבחני תאוריה ועוד מבחן אחד מעשי. בנוסף, יש לעבור הכשרה קצרה של עזרה ראשונה. קורס סקיפרים לתעודת משיט 30 יכין אתכם בצורה הטובה ביותר לקראת מבחני התאוריה והמבחן המעשי, על מנת לקבל תעודת משיט 30.

בסי טיים תקבלו מקסימום שעות ים על יאכטה לכל אורך הקורס והחל מהרגע הראשון תוכלו להצטרף להפלגות מודרכות על מנת לצבור את הניסיון המעשי הדרוש על מנת להיות סקיפר מצוין. אצלנו בסי טיים תוכלו לעשות קורס משיטי יאכטה לתעודת משיט 30 (של משרד התחבורה) או של איגוד השייט האמריקאי – ASA. שני הקורסים יעשו מכם סקיפרים טובים, כל אחד בשיטתו. הקורס לרישיון סקיפר הישראלי מקיף וארוך יותר, והקורס לתעודה האמריקאית מעשי, פשוט ומהנה מאוד. המטרה שלנו היא שכל אחד ימצא את הדרך המתאימה לו להיות סקיפר. תעודת משיט 30 מסמיכה אתכם להשיט יאכטות בגודל של עד 24 מטר לשייט חופי בארץ ובחו"ל, לאחר מכן ניתן לשדרג אותה לשייט בין לאומי.

למי מיועד הקורס

אין צורך בניסיון קודם בשייט, כל אחד מעל גיל 18 יכול ללמוד להשיט יאכטה ולעבור קורס משיטי יאכטות בדרך לרישיון משיט 30.

מיקום

מרינה הרצליה, תל אביב וחיפה

מספר משתתפים

החלק התאורטי מתבצע בלימוד עצמי או קבוצות מאורגנות.

החלק המעשי בקבוצות של 4 תלמידים.

לוח זמנים

ניתן להתחיל בכל יום את לימודי התאוריה, פשוט נרשמים ומתחילים.

מה לומדים בקורס משיטי יאכטות?

הלימודים כוללים שיעורי תאוריה ושיעורים מעשיים, אנחנו נוהגים לשלב ביניהם על מנת להפוך את כל תהליך הלימוד למעשי ביותר

חלק תאורטי

לימודי התאוריה מבוצעים בלימוד עצמי בעזרת אמצעי ההדרכה המצוינים שאנו מספקים. תלמידים הרוצים להגיע לשיעור תגבור אישי מתאמים זאת ויכולים לעשות זאת בהרצליה או תל אביב. ניתן גם לעשות קורס צמוד בליווי מדריך לקבוצות קטנות או באופן פרטי.

מה לומדים?

  • ימאות - הכרת היאכטה, מושגים בסיסיים, מטאורולוגיה, חבלים, מקרים ותגובות.
  • מכונה - הכרת המנוע, תפעול תקלות, סוגי משאבות, מכלולי המנוע.
  • ניווט מכשירים - הכרת מכשירי הניווט האלקטרוניים השונים ביאכטה.
  • ניווט חופי - הכרת המפה הימית, מציאת מיקום בים, ניווט ותכנון מסלול.

חלק מעשי

ההכנה למבחן המעשי מבוצעת על היאכטה בקבוצה של 4 תלמידים, במהלך המפגשים נלמדים הנושאים הבאים:

  • הפלגה באמצעות מפרשים
  • תמרון היאכטה במרינה באמצעות מנוע
  • ניווט חופי וניווט מכשירים
  • אדם בים

מבנה הקורס

במהלך לימודי התאוריה לתעודת משיט 30 ילוו אתכם המדריכים שלנו ואת החומר תוכלו לקרוא מחוברות הלימוד המקצועיות והמקיפות ביותר שיש לקורס.את השיעורים ניתן לקיים 7 ימים בשבוע באופן אישי במרינה הרצליה או מרינה תל אביב. על מנת שתתחילו להפליג במהרה, תוכלו להצטרף לכל אחת מהפלגות המועדון הלימודיות שלנו, אותן אנו מפרסמים בעמוד הפעילויות באתר. בסיום לימודי התאוריה, תתחילו את ההכנה למבחן המעשי, בו תבחנו ע"י בוחן של משרד התחבורה. את ההכנה מבצעים בקבוצה של 4 תלמידים, אשר לומדים לעבוד בצוות וביחד ניגשים למבחן הסופי.

מה אחר כך?

להפלגות בארץ, תצטרפו למועדון שלנו ותוכלו להפליג על היאכטות במרינה הרצליה ומרינה תל אביב, בנוסף תוכלו להמשיך וללמוד דברים נוספים במגוון העצום של פעילויות העשרה שאנו מציעים. אין ספק שהחוויה המושלמת היא שבוע של חופשה על יאכטה בחו"ל, גם את זה תוכלו לעשות מיד לאחר שתקבלו את הרישיון.

'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });