כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

ימי גיבוש וסדנאות מנהלים

למה יאכטת מפרש?

הפעלת יאכטת מפרש דורשת עבודה מקצועית של מספר אנשי צוות אשר נדרשים לתיאום ותקשורת מושלמים על מנת להגיע ליעד במהירות. במהלך ההפלגה נדרש הצוות להתמודד יחדיו עם מצבי אי וודאות בסביבה לא מוכרת, ולנתח באופן שוטף את התנאים המשתנים במהירות.

סדנאות צוותים על יאכטות הינן כלי איכותי ומיוחד לניתוח תפקוד הפרט והצוות בשלבים קורסים וסדנאות מקצועיים למנהלים השונים של הפעילות, מרגע יציאה לים ועד לחזרה למרינה, תוך כדי ביצוע משימות שונות ומאתגרות.

הפעילות מתקיימת במרינה ת"א או הרצליה על יאכטות בית הספר לשייט סיטיים המשמשות ללימודי שייט לשייטים מתחילים ומתקדמים. יאכטות מסוג זה פשוטות לתפעול, אך הפעלה לא נכונה שלהן גורמת לסירה לעצור ולכן ניתן לראות בקלות האם הצוות מתפקד כהלכה. המדריכים אשר מלווים את הפעילות הם מהמקצועיים ביותר בתחומם בארץ (יוצאי חיל הים, צופי ים ושייטים תחרותיים). הפעילויות מתקיימות כל השנה  (כן כן... גם בחורף)

פיתוח צוותים - יום מלא לדוגמה

לאחר ארוחת בוקר קלה, נעבור לתדרוך מקצועי לגבי הפעלת יאכטת מפרש ונחלק את הקבוצה לצוותים, נעלה ליאכטות ונתחיל את היום הקסום...

במהלך הפעילות יקבלו הצוותים משימות שונות, חלקן ברמת הצוותים הקטנים וחלקן ברמת הקבוצה כולה, אותן יוכלו לבצע רק בשיתוף פעולה מושלם. את המשימות נתכנן עפ"י האלמנטים עליהם תרצו לשים את הדגש ביום זה. משימות לדוגמה:

1. ניווט לנקודה עפ"י כתב חידה

2. הפלגה במבנה מסוים

3. איסוף מצופים בצבעים

4. הפלגה עיוורת בעיניים מכוסות

5. תפעול תקלות

את הפעילות ילווה יועץ ארגוני מומחה בתחום ODT, אשר ינתח את התנהגות והתנהלות הצוותים והאנשים. נחזור למרינה לעיבוד וניתוח של הפעילות.

 

  • ימי גיבוש לצוותים
  • ימי גיבוש לעובדים
  • ימי גיבוש לחברות
  • ימי גיבוש לארגונים
  • ימי גיבוש וסדנאות לעובדים
'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });