צור קשרחייגו אלינומזג אויר

סקיפרים ביוון לתעודת ASA


מועדון השייט Sea Time מזמין אתכם להצטרף לקורס סקיפרים מרתק, מעשי, מקוצר ומהנה במיוחד. בסיום הקורס תקבלו תעודת סקיפר מטעם איגוד השייט האמריקאי (ASA), איתה ניתן לשכור יאכטה לטיולי שייט בכל יעד בעולם. כמובן שבמהלך השבוע נעשה חיים משוגעים כמו בכל חופשה על יאכטה, וזה כולל מאכלים יווניים, הרבה אלכוהול, מוזיקה טובה ושלווה ממכרת.

הכנה מיטבית לחופשה

חלומו של כל בוגר קורס יאכטות הוא לשכור יאכטה בחו"ל ולצאת לחופשה חלומית בין איים, אך מדובר באחריות גדולה לצוות ולציוד. הקורס שלנו מתקיים באיי יוון ולאחריו תרגישו בטוחים לקחת איתכם חברים ובני משפחה לטיול באזורים אלה. הכרת הניווט, שיטת העגינה והטיפים הקטנים הופכים את הקורס לשיטת הלמידה הטובה ביותר לכל מי שחולם לטייל עם יאכטה.

להיות סקיפר בשבוע

במידה ויש  לכם רקע בשייט, אותו רכשתם אצלנו בקורס הבסיסי או בכל מקום אחר, כל שנותר לכם הוא לבוא איתנו לקורס בן שבוע ימים ותהיו סקיפרים - אין צורך למשוך את הקורס מספר חודשים (או אף שנים). פשוט לוקחים חופש למשך שבוע ומצטרפים לקורס שעוד לא היה כמותו בישראל. במהלך הקורס ביוון נלמד כל יום מספר שעות תיאוריה, נפליג ונתאמן באופן מעשי, וכמובן נקפיד גם ליהנות מהחיים.

גם חופשה וגם קורס

אומנם אנו נוסעים ללמוד, אך הקורס ביוון הוא שילוב מושלם בין לימוד שייט לחופשה חלומית. המטבח היווני ילווה אותנו בטברנות, האלכוהול יהיה בדם רוב הזמן, מים צלולים ונוף פסטורלי יקיפו אותנו בכל רגע - מה צריך יותר?  זוהי גם הזדמנות מצוינת בשבילכם לשים הכל בצד ולנקות את הראש.....

 

  • קורס ביוון למקצוענים
  • לימוד סקיפרים ביוון
  • תעדות סקיפר ביוון