כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

קורס סקיפרים ביוון - תעודת ASA


מועדון השייט Sea Time מזמין אתכם להצטרף לקורס סקיפרים מרתק, מעשי, מקוצר ומהנה במיוחד באיי יוון. הפלגה על יאכטה לחופשה בחו"ל זו החוויה המושלמת!

השילוב של השקט, הנופים, המקומות המיוחדים וזמן האיכות עם החברים והמשפחה הופכים כל שבוע כזה לבלתי נשכח. על מנת להפליג בחו"ל לא חייבים תעודת משיט 30, ולכן אנו מציעים גם דרך פשוטה ומהנה יותר על מנת לקבל תעודה אחרת.

בית ספר סי טיים מייצג באופן רשמי של איגוד השייט האמריקאי, ואנו מציעים מגוון קורסים, בסיומם תקבלו תעודות בדרגות הסמכה שונות מטעם ה-ASA. על מנת לשכור יאכטה בחו"ל, יש להחזיק בתעודה בדרגה 104 – Bareboat chartering.

הכנה מיטבית לחופשה

חלומו של כל בוגר קורס משיטי יאכטות הוא לשכור יאכטה בחו"ל ולצאת לחופשה חלומית בין איים, אך מדובר באחריות גדולה לצוות ולציוד. הקורס שלנו מתקיים באיי יוון ולאחריו תרגישו בטוחים לקחת איתכם חברים ובני משפחה לטיול באזורים אלה. הכרת הניווט, שיטת העגינה והטיפים הקטנים הופכים את הקורס לשיטת הלמידה הטובה ביותר לכל מי שחולם לטייל עם יאכטה.

להיות סקיפר בשבוע

במידה ויש  לכם רקע בשייט, אותו רכשתם אצלנו בקורס הבסיסי או בכל מקום אחר, כל שנותר לכם הוא לבוא איתנו לקורס בן שבוע ימים ותהיו סקיפרים - אין צורך למשוך את הקורס מספר חודשים (או אף שנים). פשוט לוקחים חופש למשך שבוע ומצטרפים לקורס שעוד לא היה כמותו בישראל. במהלך הקורס ביוון נלמד כל יום מספר שעות תיאוריה, נפליג ונתאמן באופן מעשי, וכמובן נקפיד גם ליהנות מהחיים.

גם חופשה וגם קורס

אומנם אנו נוסעים ללמוד, אך הקורס סקיפרים ביוון הוא שילוב מושלם בין לימוד שייט לחופשה חלומית. המטבח היווני ילווה אותנו בטברנות, האלכוהול יהיה בדם רוב הזמן, מים צלולים ונוף פסטורלי יקיפו אותנו בכל רגע - מה צריך יותר?  זוהי גם הזדמנות מצוינת בשבילכם לשים הכל בצד ולנקות את הראש.....

מיקום

את הקורס ניתן לבצע גם בארץ, אבל אין כמו שבוע ביוון על מנת להפוך את הקורס למושלם, הן מהבחינה המקצועית והן מבחינת החוויה.

מספר משתתפים

על מנת לשמור על איכות הקורס ומקסימום זמן תרגול לכל אחד, הקבוצות כוללות עד 5 תלמידים. ניתן להירשם גם לקורס בקבוצות קטנות יותר.

לוח זמנים

 • קורס ביוון – מתקיים מספר פעמים בשנה, לרוב בחודשים מאי-יוני וספטמבר-אוקטובר.
 • קורס בארץ – מתקיים כל השנה.

חלק תאורטי

חומר הלימוד מותאם באופן מיוחד לסקיפר לקראת חופשתו בחו"ל וחוברת הלימוד המצוינת שלנו כוללת את כל הדרוש לשם כך. בנוסף, יש לנו מגוון רחב של סרטוני הדרכה מקצועיים ביותר באינטרנט.

חומר הלימוד:

 • ימאות - הכרת היאכטה, חוקי דרך,מושגים בסיסיים, עגינה, חבלים, מקרים ותגובות.
 • מכונה - הכרת המנוע, תפעול תקלות, סוגי משאבות, מכלולי המנוע.
 • ניווט מכשירים - הכרת מכשירי הניווט האלקטרוניים השונים ביאכטה.
 • ניווט חופי - הכרת המפה הימית, מציאת מיקום בים, ניווט ותכנון מסלול.

חלק מעשי

מי שיצטרף לקורס ביוון יקבל את המקסימום שניתן לבקש, מדריך צמוד 24 שעות במשך שבוע ימים. בכל יום נפליג במקומות חדשים, נכיר מרינות שונות, נתרגל ניווט מאתגר ועוד.

חומר הלימוד:

 • הפלגה באמצעות מפרשים
 • תמרון היאכטה במרינה באמצעות מנוע
 • עגינה
 • ניווט חופי וניווט מכשירים
 • אדם בים

מה אחר כך?

מצאו לכם צוות נחמד ותזמינו יאכטה לשבוע של חופשה בלתי נשכחת בין איי יוון, לאורך החוף המופלא של קרואטיה, תרחיקו עד תאילנד ועוד ועוד.....עולם היאכטות אינו נגמר ותמיד כיף גם לחזור למקומות שכבר הייתם בהם.

 בסיום הקורס תקבלו תעודת סקיפר מטעם איגוד השייט האמריקאי (ASA), איתה ניתן לשכור יאכטה לטיולי שייט בכל יעד בעולם. כמובן שבמהלך השבוע נעשה חיים משוגעים כמו בכל חופשה על יאכטה, וזה כולל מאכלים יווניים, הרבה אלכוהול, מוזיקה טובה ושלווה ממכרת.

 

 

'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });