כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

סקיפר בלוג

צאו מהשיגרה, בואו להפליג

צאו מהשיגרה, בואו להפליג

חידה: איזו פעילות כיפית אפשר לעשות אחר הצהריים, אחת כזו שתתאים למבוגרים וילדים, לא יקרה מדי ואפשר להזמין גם חברים? ומה אפשר ללמוד כדי להרחיב את האופקים ותוך כדי להיות המון שעות בחוץ על הים?

קרא עוד

סי טיים – הגיע הזמן לגלות את הים!

סי טיים – הגיע הזמן לגלות את הים!

בית ספר לשייט “Sea Time” מציע לכל אוהבי הסירות והשייט את ההזדמנות ליהנות מאחד המשאבים היפים ביותר בטבע – הים הפתוח. בואו לגלות בית ספר לשייט המעניק ערך מוסף, חוויה עוצמתית והנאה בכל רגע ורגע!

קרא עוד

חמישה דברים שלא ידעתם על קורס סקיפרים

חמישה דברים שלא ידעתם על קורס סקיפרים

אחד הקורסים המספקים והמהנים ביותר שמציע עולמנו הקט הוא ללא ספק קורס סקיפרים. בזכות מיקומה של מדינת ישראל לחופי הים התיכון, נהנים לא מעט אנשים חובבי ים, טבע ומרחבים מהשטת יאכטות מסוגים שונים בדרגות משתנות של מיומנות. הנה חמישה דברים שלא ידעתם על קורס סקיפרים, שיגרמו לכם לרצות להירשם מיד לקורס הקרוב!

קרא עוד

לעבוד כסקיפר - כל אחד יכול

בשנים האחרונות אנו עדים למגמה של סקיפרים רבים המבקשים לעבור תהליך בסיומו יקבלו תעודת משיט 40 - משיט ספינה בשכר. תעודה זו מאפשרת להשיט יאכטה לפעילות מסחרית כלשהי

קרא עוד

למה להיות סקיפר

רישיון להשיט יאכטה זה הרבה מעבר לתעודה, זו התחלה של חיים חדשים מלאים בחוויות, חברים חדשים ואפשרויות רבות. כאשר תסיימו קורס סקיפרים תגלו שמאותו הרגע החיים שלכם סובבים סביב עולם השייט ותשאפו להיות על היאכטה כמה שיותר.

קרא עודטיולי יאכטות בחו"ל

כיף מאוד להפליג לאורך חופי ישראל, אך לצערנו קו החוף שלנו אינו משופע במפרצים ומרינות, ולכן סקיפרים ישראליים שוכרים בכל קיץ יאכטות לטיולים ביעדים שונים, רובם בים התיכון

קרא עוד


דמות הסקיפר כמנהיג

קורס סקיפרים מכשיר את התלמידים בצורה מקצועית ויסודית להשיט את היאכטה בהתאם למצבי הים השונים ותנאי הסביבה

קרא עודרשיון סקיפר אמריקאי

כל אחד עשוי להתחבר אל תחביב אחר, אך יש להסכים ששייט על יאכטה בים הפתוח הינו חלום רטוב, שמשום מה אנשים רבים מאפשרים לו להישאר מעבר לקו האופק. 

קרא עוד

עולם השייט התחרותי

תשאלו סקיפרים מדוע הם כל כך אוהבים את השייט ורובם יגידו לכם שהשלווה והרוגע שבהפלגה הם הסיבה שהם יוצאים לים עם חברים ובני משפחה. 

קרא עוד