כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות
צאו מהשיגרה, בואו להפליג

צאו מהשיגרה, בואו להפליג

חידה:

איזו פעילות כיפית אפשר לעשות אחר הצהריים, אחת כזו שתתאים למבוגרים וילדים, לא יקרה מדי ואפשר להזמין גם חברים? ומה אפשר ללמוד כדי להרחיב את האופקים ותוך כדי להיות המון שעות בחוץ על הים?

תשובה:

ל-ה-פ-ל-י-ג

מה אתם עדיין לא יודעים על שייט ולמה זה כל כך מומלץ?

כיף!

להפליג זה פשוט כיף לא נורמלי, רק דמיינו אתכם יושבים על הסיפון, מחזיקים בהגה כשמסביב רק ים ואתם מפליגים לכל מקום שבא לכם...זה מה שכיף בים, פשוט אין גבולות ויש מספיק לכולם. התחושה הזו של המרחבים והשקט היא ממכרת וקשה להסביר אותה במילים. 

לעולם לא לבד

אסור לשוט לבד על יאכטה, אבל מי בכלל רוצה?! תוסיפו להפלגה חברים טובים, קצת אוכל ושתייה, ותקבלו את כל מה שטוב בחיים, שעות של צחוקים וחוויות שלא תשכחו לעולם. כמובן שגם הפלגה עם שותף אחד היא נפלאה, ומספקת אפשרות לשוחח על כל נושא שבעולם.

להכיר אנשים חדשים

במהלך הקורס או בהפלגות שונות, תמיד מכירים אנשים חדשים, ובדרך כלל חברים של הפלגות הם חברים לחיים. עם הזמן תגלו שסקיפרים זה עם שאוהב לדבר ובמיוחד לספר חוויות שייט שונות ומשונות. זו הסיבה שתמיד מרתק להכיר אנשים בהפלגות

מגיל שנה וללא הגבלה

אולי הדבר הנפלא ביותר בשייט, היא העובדה שזה תחביב לכל גיל. קחו את הילדים, הם יהנו מכל רגע, בעיקר לקפוץ למים ולשחות באמצע הים. גם ההורים תמיד יעריכו את השקט והרוגע של השייט בים הפתוח. ובכלל, סקיפר זה לכל החיים, לא משנה איפה ואיך, תמיד תוכלו להפליג.

פעילות גופני? קבלתם!

אמנם שייט על יאכטה נשמע כמו ישיבה ארוכה עם כוס יין, אבל זה יכול להיות גם פעילות ספורטיבית לכל דבר. רוצו על הסיפון במהלך שייט תחרותי או תפליגו על מפרשיות קטנות, תבינו לבד כמה זה מעייף ודורש יכולות פיזיות. 

זה מרתק

הרוח מגיעה מפה, היאכטה מפליגה לשם, איך זה קורה? להפליג על יאכטה זו אמנות מרתקת ותמיד יש אפשר ללמוד עוד ולהשתפר. לנווט במקומות שונים, לתקן תקלות במנוע ולהכיר את חוקי השייט, הלימודים עצמם לקבלת רישיון שייט מעניינים מאוד ויאתגרו אתכם. 

  • בואו להפליג עם סיי טיים
'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });