כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

לומדים לשוט על יאכטת 7 מטר

אם תמיד חלמתם ללמוד להפליג או שסתם מתחשק לכם פתאום, קורס שייט בסיסי הוא דרך נהדרת להתחיל.

לא מבחנים, ישיבה בכיתה ושיעורי בית, הקורס הבסיסי הוא מעשי בלבד ומהרגע הראשון נעלה על היאכטה ונפליג. בסיום הקורס תוכלו להצטרף למועדון השייט שלנו ולהפליג על היאכטות לבדכם עם חברים ובני משפחה.

מטרת הקורס

להקנות מיומנויות שייט הדרושות להפלגה ביאכטת מפרש לאורך החוף. קורס שייט בסיסי יכול להיות חוויה מדהימה במיוחד אם עושים אותו עם בן משפחה או חבר. זוהי הזדמנות מצוינת למצוא תחביב משותף עם בן הזוג, הבן ואפילו הנכד. לאחר הקורס תוכלו להצטרף יחדיו למועדון השייט שלנו ולהפליג יחדיו על היאכטות שלנו.

מספר מפגשים

הקורס הבסיסי מורכב מ-6 מפגשים בני שעתיים וחצי והוא מתקיים על יאכטת מפרש מדגם Benneteau First 21.7.  יאכטה זו מושלמת ללימוד שייט מכיוון שהיא מספקת נוחות מצד אחד ותחושה חזקה של הים והרוח מצד שני. קורס שייט בסיסי ניתן לעשות באופן פרטי, בזוג או בקבוצה של 3 אנשים, כך שבכל מקרה תקבלו זמן תרגול גם על ההגה וגם על המפרשים. להפליג לומדים בים ולכן נבלה את כל זמן הקורס על היאכטה בהפלגה.

  • מיקום

מרינה תל אביב, סמוך לבריכת גורדון

מעגן שביט, חיפה

  • מספר משתתפים

קורס שייט בסיסי ניתן לעשות באופן פרטי, בזוג או בקבוצה של 3 אנשים, כך שבכל מקרה תקבלו זמן תרגול גם על ההגה וגם על המפרשים. להפליג לומדים בים ולכן נבלה את כל זמן הקורס על היאכטה בהפלגה.

  • לוח זמנים

קורס השייט הבסיסי כולל 6 מפגשים, פעם בשבוע, כל מפגש שעתיים וחצי.

אנו פותחים קורסים לאורך כל השנה ועובדים 7 ימים בשבוע.

תעודת ASA

כפי שנהוג בעולם, לימודי השייט אצלנו מתקיימים על יאכטות קטנות המספקות חווית לימוד מושלמת לשייטים מתחילים - תגובות מהירות, היגוי נוח ותחושה של הים מקרוב.

קורס שייט בסיסי עומד בסטנדרטים של איגוד השייט האמריקאי ומכיל את התכנים הדרושים על מנת לקבל תעודת הסמכה של ASA בדרגה 101 - Basic Keel Boat

נושאי הלימוד

1. הכרת היאכטה

2. עקרונות הפלגה באמצעות מפרשים

3. חוקי דרך בים

4. תמרוני מנוע

5. עגינה

קורס שייט - חוויה משפחתית

קורס שייט בסיסי יכול להיות חוויה מדהימה במיוחד אם עושים אותו עם בן משפחה או חבר. זוהי הזדמנות מצוינת למצוא תחביב משותף עם בן הזוג, הבן ואפילו הנכד. לאחר הקורס תוכלו להצטרף יחדיו למועדון השייט שלנו ולהפליג יחדיו על היאכטות שלנו.

מה אחר כך?

לאחר קורס שייט בסיסי על יאכטות 7 מטר, תוכלו להמשיך וללמוד בבית הספר שלנו לקורס סקיפריםלתעודת משיט 30 או לתעודת ASA, בכל מקרה תתחילו להפליג לבדכם על היאכטות של המועדון במרינה תל אביב.  

 

'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });