כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

קורסי משיטי יאכטות מפרש

Sea Time נבחר לבי"ס מצטיין מטעם ה-ASA בשנים 2011, 2012, 2013, 2014, 2017

שייט על יאכטות מפרש הוא תענוג אותו לא ניתן לתאר במילים. השקט, הרוח, השמש והמהירות הופכים את ההפלגה לחוויה מושלמת עבור ילדים ומבוגרים כאחד ולכן זהו תחביב אהוב כל כך. לאחר שתלמדו להשיט יאכטה תוכלו לקחת את בני המשפחה והחברים להפלגה בחופי הארץ או אפילו בחו"ל.

קורס יאכטות  - מקצועיות, גמישות, יחס אישי

מועדון השייט Sea-Time מציע מגוון קורס משיטי יאכטות, החל מהרמות הבסיסיות למתחילים ועד לקורסים מתקדמים לסקיפרים מנוסים. השטת יאכטת מפרש היא אמנות, תמיד תוכלו ללמוד ולהתפתח, להפליג ליעדים חדשים ולאתגר את עצמכם בסוגים שונים של שייט.

אנו מאמינים כי לשוט לומדים בים ולכן קורס משיטי יאכטות שלנו מתמקד בפן המעשי והמקצועי כמעט לכל אורכו. מהמפגש הראשון נעלה על היאכטות ונרגיש את ההגה, המפרשים והרוח. להפליג לומדים כל החיים ותמיד יש לאן לשאוף, לכן קורסי היאכטות בבית ספר לשייט Sea-Time מגוונים ומיועדים לשייטים מתחילים ומנוסים. הקורסים בבית ספר ליאכטות מיועדים לכל הגילאים, כמובן שאין צורך בניסיון קודם! אנו מתאימים את רמת הקורס לרמת התלמידים, ומתקדמים עפ"י הקצב שלכם. קורסי היאכטות ב- Sea Time עומדים בסטנדרטיים הגבוהים של איגוד השייט האמריקאי (ASA). כפי שנהוג בעולם, התהליך מבוצע בשלבים, מיאכטות קטנות ליאכטות גדולות יותר.

הקורסים השונים בבית הספר ליאכטות

  • לומדים לשוט

למתחילים, אנו מציעים קורס שייט בסיסי, בו מפליגים על יאכטות מפרש באורך 7 מטר והוא שער כניסה נפלא לעולם השייט. בקורס זה לומדים את הבסיס והעקרונות של שייט על סירות מפרש: מבנה היאכטה, כיווני רוחות, תמרון היאכטה עם מפרש, חוקי דרך בים, תמרוני מנוע ועוד. הקורס מורכב מ-6 מפגשים מעשיים והוא שער כניסה נפלא לעולם השייט.

  • קורס יאכטות לתעודת משיט 30

קורס יאכטות לתעודת משיט 30 הוא המקיף ביותר וכולל 4 מקצועות לימוד ועוד מבחן מעשי, ובסיומו מקבלים תעודת סקיפר מטעם משרד התחבורה הישראלי. עם תעודה זו תוכלו להפליג על יאכטות בארץ ובחו"ל, בין אם היאכטה שלכם או אתם שוכרים יאכטה לחופשה. בבית הספר שלנו תקבלו את כל חומרי הלימוד ושעות ההדרכה על מנת לעבור בהצלחה את המבחנים וכמובן להיות סקיפרים מקצועיים.

  • קורס סקיפרים לתעודת ASA 104

בית הספר שלנו מוכר ע"י איגוד השייט האמריקאי וקורס משיטי יאכטות זה מהווה אלטרנטיבה מצוינת למי שמחפש תעודה להשכרת יאכטה בעולם, ללא רישיון סקיפר ישראלי. הקורס מעשי מאוד, מקצועי ומהנה במיוחד. הסילבוס של הקורס מותאם במיוחד למי שמתכנן לשכור יאכטה לחופשה הוא יכין אתכם לכך בצורה הטובה ביותר.