כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות
חומרי הדרכה

בעמוד זה תמצאו תוכן הדרכה מקצועי ומידע חשוב לתלמידים וסקיפרים 

קישור לפורטל הלימוד החדשני שלנו למבחני התאוריה של משיט 30

חומר מקצועי

חומר מקצועי

סרטוני הדרכה 

צילמנו וערכנו את סרטוני ההדרכה המעשיים הטובים ביותר שניתן למצוא בעברית. תמצאו כאן סרטונים הנוגעים להמון נושאים שונים: הרמת וכיוון מפרשים, צמצום, תמרוני מנוע, הפלגה בקטמרן, מקרים ותגובות ועוד ועוד. להלן קישור לעמוד באתר עם כל הסרטונים.

סימולטור מפרשים

זהו קישור לאחד הסימולטורים הפשוטים אבל הטובים ביותר להבנת הבסיס של כיוון המפרשים. תוכלו לכוון את הסירה ימינה ושמאלה באמצעות החצים ימינה ושמאלה, ולכוון את המפרש באמצעות החצים למעלה או למטה.

מאגר שאלות רספ"ן

לכל אחד מ-4 מקצועות הלימוד למשיט 30, פרסמו רספ"ן מאגר שאלות, ממנו בוחרים שאלות למבחנים השונים. כמובן שחובה לעבור על השאלות לפני שניגשים למבחן. להלן קישור למאגר השאלות. אך שימו לב! יש להם לא מעט טעויות, במיוחד בניווט חופי, רכזנו עבורכם את הטעויות... הורידו את הקובץ הבא


טפסים וקישורים משרד התחבורה

טפסים וקישורים משרד התחבורה

טופס כשירות רפואי

על מנת לגשת לבחינה, יש להביא טופס כשירות רפואי, חתום ע"י אפטומטריסט ורופא משפחה. את הטופס מקבלים אצל אופטומטריסט מורשה של משרד התחבורה, לאחר סיום התהליך תוכלו להביא את הטופס אלינו ואנו נשלח אותו לרשות הספנות והנמלים. להלן קישור לרשימת האופטומטריסטים המורשים

תשלום אגרת בחינות

לפני כל מבחן, יש לשלם את האגרה באתר האינטרנט של משרד התחבורה. שימו לב שאתם משלמים למבחן הנכון, את מספר האישור יש למסור לנו בעת הבקשה לתיאום מועד הבחינה. להלן קישור לעמוד התשלום.

בדיקת תוצאות מבחנים

באתר רספ"ן, תוכלו לבדוק את תוצאות המבחן, המתפרסמות לרוב כשבוע לאחר מועד הבחינה. להלן קישור לעמוד הרלוונטי באתר רספ"ן.


'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });