כניסת סקיפריםהשכרת יאכטותהתקשרו והזמינוקורסי יאכטות

חוויות מקורס סקיפרים

את ההפלגה הראשונה שלי על יאכטה עשיתי כאשר חבר הזמין אותי לצאת אתו לכבוד יום ההולדת שלי בסוף שבוע ל-3 שעות ממרינה תל אביב. זה היה מאוד נחמד והחלטתי שגם אני רוצה להיות סקיפר, בטח עכשיו כשהילדים שלי גדולים ויש לי יותר זמן פנוי.

אז נרשמתי לקורס סקיפרים והתחלתי בתהליך שכנראה שינה לי את החיים, כי מאז אני מדבר ונושם יאכטות ללא הפסקה. מיד הבנתי שרישיון ליאכטה זו רק ההתחלה ועולם היאכטות מורכב מכל כך הרבה אפשרויות כמו הפלגות בחו"ל, תחרויות, דייג ועוד ועוד.

הקורס עצמו היה מרתק כי הוא שילב חומר תאורטי מעניין מאוד ביחד עם הפלגות רבות שתרמו מאוד הן בפן המקצועי והן בחוויה הנפלאה של הפלגות לימודיות. חלק בלתי נפרד מהחוויה היה להכיר אנשים חדשים, שהפכו עם הזמן להיות חברים לשייט ואפילו מעבר לכך. המבחנים עצמם היו לא פשוטים, אך המדריכים בקורס הכינו אותי והרגשתי בטוח מאוד לגשת להיבחן. המבחן המעשי של קורס סקיפרים הוא יום מאוד מיוחד ואינטנסיבי, 8 שעות של בחינה מקיפה הכוללת את כל מה שלמדתי לפני כן. בסיומו של המבחן יש תחושה נהדרת של הצלחה וכל מי שנבחן אתנו לא ישכח את היום הזה לעולם.

מאז אני מפליג בארץ עם חברים, בחו"ל עם המשפחה וברור לי שההחלטה לעשות רישיון יאכטה היתה בדיעבד הדבר הטוב ביותר שיכולתי להעניק לעצמי ליומולדת 40.

  • חווית סקיפרים
'); }else{ $(form).find("button[type=submit]").show(); $(form).slideDown().parent().append('
תקלה בשמירת הנתונים, אנא נסה/י שוב מאוחר יותר
'); } }); return false; } }); } });